ZAVŘÍT
MENU
0
Stav nákupného košíka
0,00 €
AKČNÉ PRODUKTY Náhradné diely Servis Doplnky Pre jazdcov ŠTVORKOLKY PITBIKE MINICROSS ELEKTROKOLOBEŽKY BUGINY MINIBIKE
ZAVRIEŤ

Pomáhame

DOBRÝ ANJEL je systém, pomocou ktorého môžu až desaťtisíce darcov, Dobrých anjelov, výrazne pomôcť tisícom chorých aj relatívne malými pravidelnými mesačnými príspevkami.

Dobrí anjeli môžu prispievať pomocou trvalých alebo bežných platobných príkazov na účet č. 8001008/5500, kde ako variabilný symbol zadajú svoje Anjelské číslo. Toto unikátne číslo získajú Dobrí anjeli ihneď po registrácii do systému. Zároveň môžu Dobrí anjeli sledovať využitie svojich finančných prostriedkov po prihlásení do Anjelského účtu, ktorý je prístupný nasledujúci pracovný deň po registrácii. Vždy prvý deň v mesiaci rovnomerne rozdelíme všetky finančné prostriedky prijaté v predchádzajúcom mesiaci a ešte v ten deň ich pošleme rodinám v núdzi.Piliere DOBRÉHO ANJELA

  1. Do posledného haliera®
    Všetky finančné príspevky, ktoré do Systému od Dobrých anjelov prídu v danom mesiaci, sú vždy prvý pracovný deň nasledujúceho mesiaca odoslané potrebným rodinám. Všetky prevádzkové náklady nadácie sú hradené zo súkromných financií jej zakladateľov a ďalších filantropov.

  2. Viete, komu pomáhate
    Každý darca - Dobrý anjel - získa pri registrácii automaticky prístup na svoj Anjelský účet, kde si môže kedykoľvek nájsť, komu jeho konkrétny príspevok pomohol, a prečítať si životný príbeh rodín, ktorým pomáha.

  3. Pomáhate pravidelne
    Liečba závažných ochorení je dlhodobá. Rodiny príjemcov tak potrebujú pravidelnú pomoc Dobrých anjelov, ktorá im pomáha pokryť výdavky s liečbou spojené, ako aj pokles príjmov.


andel.jpg