ZAVŘÍT
MENU
0
Stav nákupného košíka
0,00 €
AKČNÉ PRODUKTY Náhradné diely Servis Doplnky Pre jazdcov ŠTVORKOLKY PITBIKE MINICROSS ELEKTROKOLOBEŽKY BUGINY MINIBIKE
ZAVRIEŤ

Články

Pár zaujímavých a hlavne užitočných článkov, ktoré stoja za prečítanie...
Nejaké rady k výberu tovaru, niečo o nás - o ESELL, niečo o zákonných povinnostiach pri jazde po verejných komunikáciách atď...
 

Prečo kúpiť štvorkolku, motorku, alebo elektrokolobežku práve u nás? ... pri ESELL?

Čítať viac...
Často sa rodičia nemôžu rozhodnúť, akú veľkú štvorkolku svojmu dieťaťu kúpiť a či benzínovú, alebo elektrickú. Každá štvorkolka má svoje výhody a nevýhody, tu je niečo málo rád a dôležitých detailov, ktoré Vám snáď pomôžu rozhodnúť sa...
Čítať viac...
Často sa rodičia nemôžu rozhodnúť, aký veľký minicross svojmu dieťaťu kúpiť a či je lepší benzínový alebo elektrický model. Každý z variantov má svoje pre a proti, tu je niečo málo rád a dôležitých detailov, ktoré Vám snáď pomôžu sa rozhodnúť...
Čítať viac...
Elektrické motokolobežky sú v poslednej dobe veľmi obľúbené, povedal by som že aj praktické. Sú veľmi tiché, môžete s nimi jazdiť všade tam, kde môžete na bicykli.
Čítať viac...
Motorová kolobežka = bicykel vybavený dodatočne pomocným motorčekom.
 
Za bicykel vybavený dodatočne pomocným motorčekom je pri splnení určitých technických podmienok považovaná aj motorová kolobežka. Skutočnosť, že je kolobežka považovaná za bicykel, definuje všeobecne § 57 ods. 2 zákona č. 361/2000 Zb. a príloha č. 12 písm. C) bod 9 vyhlášky č. 341/2014 Zb.
Čítať viac...
Ak hľadáte skutočný adrenalín, ste na správnom mieste. Naša ponuka obsahuje ako buginy pre najmenšie deti, buginy pre deti školou povinné tak aj buginy pre takmer dospelých. Buginy majú na rozdiel od štvorkoliek volant a bezpečnostný rám, sú jedno miestne, alebo dvojmiestne, motor majú s obsahom 50cc, 125cc 150cc, 160cc či 200cc majú jednoduché ovládanie, automatické alebo poloautomatické radenie, pevnú oceľovú konštrukciu karosérie, pevné bezpečnostné pásy, posuvné sedačky, výkonný motor a kvalitné brzdy.
Čítať viac...
Prvá vec, ktorú by mal riešiť každý, kto sa chystá jazdiť na nejakom stroji, či už je to motorka, štvorkolka, bugina... na každý stroj je potrebné určité bezpečnostné vybavenie, ktoré Vás ochráni pred zranením v prípade nejakej kolízie.
Čítať viac...
Prvá vec, ktorú by mal riešiť každý, kto sa chystá jazdiť na nejakom stroji, či už je to motorka, štvorkolka, bugina, či motokolobežka... na každý stroj je potrebné určité bezpečnostné vybavenie, ktoré Vás ochráni pred zranením v prípade nejakej kolízie .
Čítať viac...